Webovými technologiemi jsem se začal zabývat okolo roku 2001, kdy mne začalo zajímat HTML a CSS pro tvorbu jednoduchých webových stránek. Vytvořil jsem pár jednoduchých webů, ale brzy mi tyto technologie nestačily.

Chtěl jsem vytvářet dynamické weby. Proto jsem se naučil programovat PHP ve spojení s databází MySQL. S těmito technologiemi už se podařilo vytvořit první komerční weby.

Vyzkoušel jsem i technologie, které se nakonec ukázaly jako překonané. Například šablonovací systém Smarty. Vyzkoušel jsem i práci s open source řešeními, jako je Joomla! nebo Wordpress. Některé projekty jsem v těchto technologiích také vytvořil, ale pro uživatele byly těžko administrovatelné.

V roce 2011 jsem se poprvé setkal s českým PHP frameworkem Nette při spolupráci na projektu Fototuristika a věděl jsem, že to je cesta, kterou se chci vydat. V práci ve frameworku Nette jsem se zdokonalil na dalších projektech a nakonec v něm vytvořil vlastní administraci, která je uživatelsky přívětivá a intuitivní. U každého projektu administraci přizpůsobuji specifickým potřebám daného webového řešení a doplňuji funkce, které daný klient využije.

Výsledkem je správa webu, se kterou klienti rádi pracují a mají v ní pouze to, co potřebují, navíc formou, které rozumí.